ورود به وکالپ صفحه اصلی تماس با ما وبلاگ

تنظیم و دانلود اوراق قضایی

اگر نیاز به تنظیم دادخواست، شکواییه و لایحه دارید، بهترین وکلا و مشاوران .حقوقی وکالپ آماده خدمت رسانی به شما در این زمینه هستند .وکالپ در این مسیر حداکثر پشتیبانی را از شما خواهد کرد

مشاهده انواع اوراق قضایی

درخواست تنظیم دادخواست، شکواییه و لایحه حقوقی و کیفری

درخواست خود را ارسال کنید ما آن را به دست متخصصان می‌رسانیم

add_box

متخصص خاصی را در نظر دارید؟ انتخاب کنید

انواع اوراق قضایی

اوراق قضایی به برگ‌هایی اطلاق می‌شود که قبل از دادرسی، در جریان تشریفات دادرسی یا ختم آن در محاکم کاربرد دارند. این اوراق روند حرکتی مراجعات عمومی به دادگستری و همچنین جریان دادرسی را تنظیم و ساماندهی می‌نمایند تا دادرسی در چارچوب قواعد و مقررات صحیح جریان یابد. اوراق قضایی دارای انواعی است که هر یک ویژگی قانونی خاص خود را دارند

تنظیم و دریافت

دادخواست

دادخواست مورد نظر خود را به سادگی جستجو و دانلود کنید. در صورتی که نیاز به تنظیم دادخواست توسط وکیل دارید، می‌توانید به سادگی بصورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

۳۵۲ مورد نمونه دادخواست رایگان

تنظیم و دانلود دادخواست

تنظیم

لایحه

در هر مرحله از پرونده حقوقی و یا کیفری، نوشتن یک لایحه دفاعیه مؤثر می‌تواند در دریافت رأی مطلوب شما بسیار حائز اهمیت باشد.

درخواست تنظیم لایحه

تنظیم و دریافت

شکواییه

اگر به این نتیجه رسیده‌اید که باید شکایت خود را مطرح کنید پس نگران نباشید، شکواییه مورد نظر خود را جستجو کنید و در صورت نیاز توسط وکیل تنظیم کنید.

۱۱۳ مورد نمونه شکواییه رایگان

تنظیم و دانلود شکواییه

تنظیم و دریافت

اظهارنامه

اگر می‌خواهید خبری را به طور رسمی به کسی بگویید، به نحوی که بعداً بتوانید ثابت کنیم که مطلب مورد نظر را به او گفته‌اید از می‌توانید اظهارنامه استفاده کنید.

۵۷ مورد نمونه اظهارنامه رایگان

تنظیم و دانلود اظهارنامه

خانه

خدمات حقوقی

منابغ حقوقی

پروفایل